اخبار کرج
نیازمندی‌های کرج
جستجو در سایت


مشترکین
دریافت نرم‌افزار
ارسال SMS
هدیه نوروزی
گزارش مصرف مشترکین

سرویس های اینترنت
سرویس اینترنت هوشمند
سرویس اینترنت پرسرعت
سرویس کارت اینترنت

سرگرمی
طالع بینی
تعبیر خواب
فال حافظ
مترجم متن پینگلیش
پخش زنده رادیو و تلویزیون
دریافت موسیقی
گالری عکس

سخن بزرگان :
به دسـت آور آنچـه را که نمی‌توانـی فراموشـش کنـی و فرامـوش کـن آنچـه را که نمی‌توانـی بدسـت آوری .


August 28, 2016 - ۷ شهريور ۱۳۹۵
» خبرها > مدیر اداره بازرگانی کرج: هیچ مشکلی برای تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کرجی نداریم.
۲۵ شهريور ۱۳۸۸

مدیر اداره بازرگانی کرج: هیچ مشکلی برای تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کرجی نداریم.

http://karaj.info/news/ ـ مدیر اداره بازرگانی کرج اعلام کرد: تمهیدات لازم برای تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کرجی انجام شده و هیچ مشکلی از این نظر نداریم.

مدیر اداره بازرگانی کرج اعلام کرد: تمهیدات لازم برای تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کرجی انجام شده و هیچ مشکلی از این نظر نداریم.
سیدقاسم گل‌گواهی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن فصل بازگشایی مدارس و نیاز دانش‌آموزان به لوازم‌التحریر، اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان در حد وسیع تأمین و توزیع آنها آغاز شده است.
وی تأکید کرد:‌ توزیع لوازم‌التحریر از طریق نمایشگاه‌های پاییزه و همچنین فروشگاه‌های مجاز انجام می‌شود.
این مسئول در پاسخ به این سئوال که چه اقداماتی برای نظارت بر قیمت‌ لوازم‌التحریر در کرج انجام شده است؟ گفت: کمیته ویژه‌ای در این زمینه تشکیل و مأموران اداره بازرگانی به صورت مداوم بر عملکرد فروشگاه‌های عرضه لوازم‌التحریر نظارت کرده و با کوچک‌ترین تخلف در زمینه گران‌فروشی برخورد قاطع قانونی انجام می‌شود.
گل‌گواهی با بیان اینکه قیمت‌های مصوب برای لوازم‌التحریر از جمله دفترچه به فروشگاه‌ها و غرفه‌های فعال نمایشگاه‌های پاییز اعلام شده است، گفت: در مورد فروشگاه‌هایی که از قیمت‌های فوق تخطی کنند، برابر ضوابط و قوانین اعمال قانون می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از راهکارهایی که اداره بازرگانی کرج برای کنترل قیمت‌ لوازم التحریر اجرا می‌کند، تأمین لوازم‌التحریر بیش از تقاضای بازار است لذا با اجرای این شیوه والدین و دانش‌آموزان می‌توانند بدون کوچک‌ترین مشکلی نیاز خود را خریداری کنند.
مدیر اداره بازرگانی کرج با بیان اینکه هم اکنون بیش از یک میلیون و 250 هزار جلد دفترچه در سطح شهرستان کرج توزیع شده است، گفت: این تعداد دفترچه به مراتب بیش از میزانی است که در شهریور ماه سال گذشته در بازارهای کرج عرضه شده است.
گل‌گواهی افزود: با توجه به اینکه عرضه بیش از تقاضا است، فروشندگان بر اساس قوانین بازار و اقتصاد عملا نمی‌توانند لوازم‌التحریر را بیش از قیمت مصوب به مشتریان عرضه کنند.
وی از والدین دانش‌آموزان خواست تا با خریداری نکردن لوازم‌التحریر بیش از قیمت‌های مصوب از آنان درخواست کرد در صورت مشاهده گران‌فروشی مأموران اداره بازرگانی را در جریان موضوع قرار دهند.
این مسئول تصریح کرد: فروشندگان موظف هستند دفترچه‌های معمولی در انواع مختلف 40 تا 100 برگ را با قیمت‌های یک هزار ریال الی 3 هزار و 500 ریال و دفترچه‌های طرح‌دار 40 تا 100 برگی را با قیمت یک هزار و 300 ریال تا 4200 ریال در اختیار مشتریان قرار دهند.
گل‌گواهی افزود: تعدادی دفترچه فانتزی نیز برای تامین نیاز بازار از 2 هزار و 500 ریال تا 6 هزار و 700 ریال نیز در بازار موجود است.
وی در پایان تأکید کرد: اقلام دیگر لوازم‌التحریر از جمله مداد، پاک‌کن، تراش و خودکار به اندازه مورد نیاز در بازارهای کرج عرضه شده است و امسال از این نظر هیچ مشکلی در این شهرستان نخواهیم داشت.


 

صفحه اول | اخبار کرج | نیازمندی‌های کرج | دریافت نرم‌افزار | گالری عکس | ارسال SMS | طالع‌بینی | فال حافظ | دریافت موسیقی | درباره ما | تماس با ما
© کليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به گروه شبکه کهکشان است.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب‌سايت بلامانع است.